O NÁS - REFERENCE

Co o nás říkáte

Vnímáme a naplňujeme individuální potřeby našich zákazníků. Zajišťujeme komplexní materiálové, přístrojové a vědomostní zázemí pro zubní ordinace a zubní laboratoře.

Dentamed je pro mě spolehlivým a rychlým partnerem v dodávkách materiálu pro mé ordinace.

Navíc, po nastavení individuálních obchodních podmínek, jsem spokojen po všech stránkách.

MUDr. Rudolf Dušánek
Soukromá stomatologická praxe, Trutnov

Ráda bych poděkovala paní Fialové Kateřině za výjimečnou péči o naší kliniku. Umí si poradit s jakýmkoliv naším požadavkem, ochotně zařídí vše co potřebujeme a hlavně jsem velice spokojená s individuálním nastavením podmínek.

Na základě dohody máme stanoveny individuální ceny na vybraný materiál, systém funguje bez komplikací, vyhovuje mi, že vše mám nastavené i na eshopu a mohu si sama objednávku kdykoliv zadat i bez nutnosti asistence.

Na druhou stranu, kdykoliv asistenci potřebuji, je nám paní Fialová velmi nadstandardně k dispozici, proto veškerý spotřební materiál jak pro hygienu, tak pro ordinace lékařů objednávám pouze přes Dentamed.

Marta Matušková DiS.
Zubní ordinace ProSmile Klánovice - ProDentia s.r.o.

Předně bych chtěla poděkovat za vaše pozvání na váš DentaDen2022. Bylo to velmi milé setkání a tentokrát „u vás“😊.

Dovolím si vyjádřit se k současnému stavu s ohledem na individuální nastavení/garanci cen á 2022.

Tento krok považujeme za velmi důležitý. Potvrzuje tak náš vzájemný vztah ve smyslu dlouhodobé spolupráce. Cenová garance nastavena v režimu INDIVIDUÁLNÍ CENY je toho důkazem. Lze jej považovat za naplnění našich individuálních potřeb dle reálných odběrů, která byla realizována v uplynulých obdobích od samého začátku vzniku kliniky 10/2020, a to s důrazem na „individuální cenu“, která obstojí ve srovnání s konkurencí.

Pominu-li primární důvod „garance nejnižší ceny“, tak spolupráce s vámi, se všemi obchodními zástupci (ty a také p. Trajerová, p. Kodálík) funguje skvěle. Vaše ochota, rychlost a erudovanost v oboru je perfektní. Dalším důležitým článkem, který naši spolupráci umocňuje je fungující eshop (zalistované produkty včetně všech jejich variant, vyčíslení/zobrazení poskytnuté slevy a „ušetřená částka“, průběžné doplňování sortimentu do eshopu). Nelze srovnávat osobní přístup  vás obchodních zástupců/specialistů, ale rozhodně fungující eshop je důležitým mezníkem, který úspěšnou dlouhodobou spolupráci umocňuje.

V tuto chvíli jste naším největším „primárním“ dodavatelem a doufám, že naše spolupráce budete pokračovat i nadále.

Bc. Soňa Urbanová
Provozní manažer Bulovka Dental Clinic a.s.

Vážení obchodní přátelé.

Dovolte mi sdělit Vám svůj pochvalný názor na obchodní referentku, paní Mirku Manasijevičovou.

Paní Mirku znám velmi dlouho. Nejprve jen z telefonických hovorů při zajišťování materiálu, přístrojů, nástrojů a zdravotnických prostředků do naší stomatologické praxe KOLDADENT s.r.o. v Přerově. Později, když přišel vědoucí majitel stomatologického depa DENTAMED, MUDr. P.Smažík s prozíravým nápadem posílit osobní kontakt svých obchodníků s lékaři v zubních ordinacích v ČR, mohla jsem se osobně poznat s majitelkou příjemného hlasu, kterým vždy ochotně odpovídala na moje dotazy, upřesňovala objednávky, vysvětlovala výhody a užitnou hodnotu novinek na trhu a to i po své pracovní době. Od roku 2000, kdy spolupráce započala, navštívila naši praxi několikrát. Pokud to čas dovolí, využívám se svým synem MUDr. Michalem Koláčkem, s nímž sdílím naši praxi, možnost setkání s paní Manasijevičovou přímo v Praze při příležitosti celostátních stomatologických výstav nebo akce „DentaDen“ pořádané v prostorách společnosti DENTAMED, jež je naším klíčovým dodavatelem. Pochvala a poděkování náleží všem Vašim zaměstnancům, ale hlavně paní Mirce, protože právě na ní, jejím chování, způsobu obchodního jednání a osobního přátelského kontaktu záleží naše spokojenost, opakované nákupy a dlouhodobé trvání obchodního vztahu s Vaší společností.

S přáním hezkého dne

MUDr. Helena Koláčková
Jednatelka společnosti KOLDADENT s.r.o.

Spolupracovat s Dentamedem jsme se rozhodli od počátku naší nové kliniky. Z praktického hlediska oceňujeme především rychlost dodání a šíři sortimentu v rámci skladových zásob, kdy naprostá většina objednávek dorazí druhý den. Velice nás těší také individuální přístup a výborná komunikace, každý případný problém je velmi rychle vyřešen. Dentamed rádi doporučíme jako spolehlivého obchodního partnera, na kterého se může každá zubní praxe spolehnout.

MDDr. Jakub Váša a MDDr. Jan Kubeček
Dentální Centrum Rosmarin

Firma Dentamed patří mezi moje nejoblíbenější dodavatele jak drobného materiálu, tak přístrojového vybavení. Mají nejširší sortiment a většinu námi odebíraného materiálu skladem s velmi rychlým dodáním. O objednávky se nám stará paní Skolilová, která vždy poradí a vyhoví i s nadstandardními požadavky (vrácení zboží, reklamace…). V případě poruchy vybavení je pan Vrba, starající se o servis, schopný dát okamžitě radu po telefonu nebo se dostavit v nejkratším možném čase. V před-koronavirovém období nás Dentamed také těšil příjemnými společenskými akcemi.

MDDr. Martin Čarný
MCDental s.r.o.

Chtěla bych velmi poděkovat panu Fialovi za rychlou opravu VDW endomotoru a za jeho celkový přístup a ochotu. Toho si moc vážím. Také mi vždy, když potřebuji, zapůjčí během pár hodin náhradní přístroj a bez žádného poplatku. Jsem velmi spokojená a všem doporučuji.

MUDr. Maryana Kovalchuk
HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

Jsou prostě super, znají svoji a naši práci.

MUDr. Ivan Martin ml.
Zubař, MUDr. Ivan Martin

Intraorální skener 3shape TRIOS plní v mé ordinaci zásadní funkci jako první stupeň digitalizace. Práce se skenerem je velmi rychlá  a snadná. V porovnání s jinými skenery je práce mnohem jednodušší, zejména díky automatickému odstraňování nechtěných struktur. Mezi výhody TRIOSu 3shape patří jeho hmotnost a rozměry, verze „wireless“ navíc nabízí velmi jednoduchou manipulaci a možnost přenášení mezi více ordinacemi.  Již více než 10 let skenujeme a otiskovací  hmoty máme jen v záloze. Těžko si dovedu  představit návrat do minulosti. Digitalizace je nezbytným krokem vývoje v moderní stomatologii a skener 3shape TRIOS je rozhodně dobrá volba

MUDr. Petr Hajný
One Visit Dentistry, Praha

Velké poděkování Kačence Hejnicové z Dentamedu. Při otevírání nové zubní ordinace, zahlcen papíry a běhání po úřadech mně velmi ochotně a smysluplně pomohla vybavit tuto ordinaci všemi přístroji, nástroji a materiály. Vše v krátkém čase a k mé plné spokojenosti. Objednávky se řešily po krátké poradě pomocí telefonů a e-mailů bez zdlouhavých časových ztrát. I nadále využívám její profesionality při průběžném doplňování stávajícího i nového kompletního vybavení ordinace. Přeji pevné zdraví a mnoho profesních i osobních úspěchů a spokojených zubních lékařů.

MUDr. Miroslav Ciboch
Praha

Profesní život zubních lékařů je spojen s pravidelnou návštěvou obchodních zástupců jednotlivých dentálních firem. Postupem času jsme spolupráci omezili pouze na několik jednotlivců. Pan Martin Čech zajišťuje pro naše pracoviště služby v oblasti endodoncie a se spoluprací jsme maximálně spokojeni. Vždy si telefonicky upřesníme vhodný termín návštěvy, následně probereme novinky z oboru, vytvoříme objednávku a promluvíme i o normálních věcech ze života. Je to člověk s energií na rozdávání. Z takovéto profesionální i lidské spolupráce mám radost.

MDDr. Jan Petřík
Vedoucí zubní lékař, P3K Dental

Rád bych tímto poděkoval za výbornou spolupráci s Dentamedem. Jmenovitě vaší specialistce pro endodoncii paní Trajerové, která mi díky svým znalostem v oboru v mnohém pomohla. Její ochota při řešení problémů a celkově velmi vstřícné jednání je to, čeho si na ní velmi cením a vážím. Bravo a děkuji. Jen více takových prodejců – odborníků, kteří vědí, co nabízejí, a mají o obor navíc zájem.

MUDr. Martin Štička
AMS DENT, s.r.o.

Pomocí sady LAS Kit můžeme zcela bezpečně a v krátkém čase provést snesení (odstranění) kosti přední stěny maxilly při otevřeném sinus liftu bez rizika poškození sliznice.

Jiří Hrkal
MUDr. Jiří Hrkal
HDC Kladno
  • s implantáty Osstem mám jen ty nejlepší zkušenosti
  • vyzkoušel jsem řadu implantačních systémů a u tohoto jsem zůstal
  • kombinace příznivé ceny a jednoduchého používání nástrojů mě přesvědčila
  • fungují ve všech indikacích a protetických řešeních
  • konsignační sklad hodně pomáhá- platím až zavedu a nemusím na implantáty čekat
  • instrumentárium zdarma je při startu velká výhoda
  • systém podporuje chirurgické šablony pro zavádění
  • mají komplet nabídku skenovacích pinů, elektronická knihovna implantátů při plánování je samozřejmostí
MUDr. Martin Voldřich
Care Medico (refenční pracovište Osstem / Hiossen)

Firma Dentamed je pre moju ordináciu spoľahlivý partner s veľkým výberom materialov a prístrojov, rychlym doručením a servisom na špičkovej úrovni. Zároveň oceňujem fakt, že v prípade nutnosti sa možem obrátiť na obchodného zástupcu, ktorý je vždy ochotný pomocť.

MDDr. Pencáková Lenka
Zubní lékařka

Membránu Evolution od firmy OsteoBiol používám tři roky v indikacích horizontálních augmentací GBR sausage technikou. Dobře splňuje požadavky, které při tomto použití na membránu jsou kladeny, zejména: rezistence vůči trhání při natahování a fixaci piny a šroubky; elasticita a tvarová adaptabilita při stabilizaci partikulárního augmentátu. Membrána Evolution se mi též osvědčila při technice prezervace lůžka, kde je ponechána exponovaná do ústní dutiny.

Martin Tomeček
MUDr. Martin Tomeček
3DK klinika Praha

Dlouho jsem rozmýšlel nad investicí do CAD/CAM technologií a až po této zkušenosti jsem byl překvapen, jak můžou pracovat stroje rychleji a efektivněji než lidé. S produkty firmy AmannGirrbach pracuji relativně krátkou dobu, ale mohu říci, že kvalita jejich materiálů je více než uspokojivá. Hledal jsem výrobce s kvalitními produkty a podporou, což se mi podařilo.

MUDr. Václav Pelíšek
Stomatologické centrum Vodňany

Tímto bych chtěl moc poděkovat celému týmu Dentamed za jejich ochotu, vstřícnost a vždy rychlé dodání. Jsou to prostě profesionálové.

Bezkhmelnytsyn Oleksii Dr.
AceDental s.r.o.

Za už cez dekádu dlhú spoluprácu som spokojný s komplexným riešeným od Dentamedu-servisom,vzdelávaním a najmä s najlepším obchodným zástupcom, Katkou Skolilovou.

MUDr. Harviš Jozef
Hardent

Dentamed nabízí kompaktní, ucelený a funkční systém umožňující digitální vize aplikovat do pracovního procesu.

Pavel Metelka DiS.
CAD/CAM Specialista a zubní technik

1.4.2019 jsem převzala stomatologickou ordinaci v Liberci. Začátky nebyly jednoduché, ale měla jsem velké štěstí, že jsem poznala slečnu Lucii Suchardovou z Dentamedu. Slečna Suchardová mi pomohla ordinaci rozjet. Poradila mi vhodné dezinfekční prostředky, pomohla s výběrem otiskovacích i výplňových materiálů. Naše spolupráce trvá i nadále. Nemá problém kdykoliv zavolat, napsat. S úsměvem poradí, vše bleskově zařídí. Je milá, pracovitá a hlavně lidská! Děkujeme!

MUDr. Jana Kavanová
Váš úsměv s.r.o.

Musím říct skvělá péče! Pánové z Dentamedu mi připravili návrh, na všechno dohlédli a co jsem nevěděla, s tím poradili. Nové přístroje mi rychle nainstalovali, rozchodili a předali k práci. Díky nim jsem měla s novou ordinací minimum starostí.

MUDr. Renata Mészárosová
Vedoucí lékařka, Medical Servis s.r.o.

S Dentamedem jsme už mnoho let spokojeni, máme štěstí na obchodni poradce. Momentálně pro náš region paní Suchardová. Ochotná, milá, poradí, snaží se řešit případné problémy ihned. Nevnucuje se jako zástupci jiných firem, spíš se na její návštěvu těšíme.

MUDr. Nowá Dagmar
Zubní lékařka

U firmy Dentamed objednávám zboží pro lékaře na naší kliniku Top Dent v Benešově. Firma je velmi dobře zásobena, komunikace je výborná a zboží je dodáváno rychle během 48 hodin. Hodnotila bych max počtem hvězdiček. -:))

Dana Čenská
Top Dent s.r.o. Benešov

Milé, příjemné a profesionální vystupování. Vždy vstřícné jednání, při kterém se mi snaží maximálně vyhovět. Jakékoliv reklamace byly vyřešeny včas a věcně bez zbytečných vytáček. Co řekne, to platí, mohu se na ni spolehnout. Vřele doporučuji!

MDDr. Staněk Jakub
Zubní lékař

Naši dlouholetí partneři

a dalších 120 partnerů.

Prozkoumejte naše jednotlivé specializace: Spotřební materiál, Endodoncie, CAD/CAM, Implantologie, Profylaxe.