O NÁS - KONTAKTY

Napište nám nebo zavolejte

+420 266 007 111 info@dentamed.cz

Dentamed (ČR), spol. s r.o.
Pod Lipami 41
130 00 Praha 3

IČO: 25083163
DIČ: CZ25083163
fax: +420 266 007 199

Napište nám
Jana Zlomková
Manažer péče o zákazníky
jana.zlomkova@dentamed.cz
Jana Zlomkova
Kamila Lukášková
Specialista vzdělávání
kamila.lukaskova@dentamed.cz
Kamila Lukaskova
Petr Bednář
Manažer Logistiky a Projektový manažer informačních systémů
petr.bednar@dentamed.cz
Petr Bednar
Lenka Holubová
Podpora prodeje - stomatologické přístroje
lenka.holubova@dentamed.cz
Lenka Holubova
Kateřina Vostárková
Manažer pro klíčové zákazníky
katerina.hejnicova@dentamed.cz
Katerina Vostarkova
Lucie Jírová
Quality and Compliance
lucie.jirova@dentamed.cz
Lucie Jirova
Kristýna Sekerci
Finanční a personální manažer
kristyna.sekerci@dentamed.cz
Kristyna Sekerci
Veronika Luňáčková
Office manažer
veronika.lunackova@dentamed.cz
Veronika Lunackova
Štěpán Batela
Manažer technického oddělení
stepan.batela@dentamed.cz
Stepan Batela
Luděk Rudovský
Ředitel společnosti
ludek.rudovsky@dentamed.cz
Ludek Rudovsky

Kontaktujte nás

Spojte se s námi, abychom vám mohli pomoci

Pomohu vám vše rychle vyřešit

Nechcete čekat? Spojte se přímo s Janou.

    Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a společností Google. Platí tyto Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

    Naši dlouholetí partneři

    a dalších 120 partnerů.

    Prozkoumejte naše jednotlivé specializace: Spotřební materiál, Endodoncie, CAD/CAM, Implantologie, Profylaxe.