ZRUŠENO - NÁHRADNÍ TERMÍN V ŘEŠENÍ - Efektivní stomatologie

MUDr. Petr Hajný
ZRUŠENO - NÁHRADNÍ TERMÍN V ŘEŠENÍ - Efektivní stomatologie
3.12.2020
Foto doktora
MUDr. Petr Hajný
Po absolvování Univerzity Karlovy pracoval jako specialista na celokeramické náhrady a CAD/CAM na klinice Asklepion v Praze a Karlových Varech. Nyní majitel ONE VISIT DENTISTRY s.r.o., jedné z nejmoderněji vybavených ordinací na světě, kde kromě zubního křesla naleznete tři CAD/CAM frézy, tři různé intraorální scannery, řadu počítačů, digitálních fotoaparátů, zvětšovací optiky i jiných technologických překvapení. Kromě této ordinace však nadále pracuje v dalších klinikách v ČR a zahraničí jako externí specialista, zejména v oblasti keramických náhrad a CAD/CAM. Díky tomu tak vlastnoručně zhotoví více než 2000 keramických faset a mnoho desítek kompletních rekonstrukcí skusu i úsměvu každý rok.
Je certifikovaným školitelem CAD/CAM systému CEREC. Člen mezinárodní společnosti komputerizované stomatologie ISCD. Školitel technologie T-Scan pro digitální okluzní analýzu. Lektor firmy Ivoclar Vivadent pro kompozitní materiály, adhezivní systémy, fixační materiály, celokeramické náhrady a CAD/CAM. Doposud je jeho lektorská činnost dostupná ve 22 zemích.
Vedle přednáškové činnosti jsou častými aktivitami i praktické kurzy, zejména ve školícím centru firmy Ivoclar Vivadent ve Vídní a Lichtenštejnském Schaanu.

Vývoj materiálů a technologií je velice rychlý a kvalita vysoká a tak se nyní můžeme zaměřit na efektivitu naší práce. Život je příliš krátký a není cílem naší existence trávit většinu našeho času prací. Chceme zajistit nejvyšší kvalitu a nejlepší estetiku v co nejkratším čase.

Díky digitální fotografii dnes můžeme snadno vše změřit. Každý typ zákroku lze spočítat na minutu. Jen ošetření vyžadující nějakou dobu hojení nelze provést v jednom dni. Vše ostatní lze zvládnout během několika minut či hodin. Přímé i nepřímé náhrady, protetika na implantátech a dokonce i spolupráce s laboratoří.

Čas jsou peníze, tak nezůstavejte chudí.

Doba konání: 13:00 - 18:15 hod, registrace od 12,30 hod
Koncepce: Teorie
Určení:
Zubní lékař
Bodové ohodnocení:
5 ČSK kreditů
Termín: 3.12.2020
Místo konání:
Praha, budova Dentamed, Pod Lipami 41
2 490 Kč
včetně DPH
Přihlásit se

Společnost Dentamed je lídrem na českém trhu stomato-logických potřeb včetně oblasti stomatologických přístrojů a zařízení. Denně expedujeme objednávky pro 1200 zákazníků z celé ČR s průměrnou dobou dodání 24 h.

Více o nás >

 

Rychlé kontakty

Praha: +420 266 007 111

Objednávky: +420 266 007 130

Vzdělávání: +420 266 007 125

Reklamace: +420 266 007 181