ZRUŠENO - Jak přežít EET? Strategické principy pro "bezbolestný" přechod k EET - návody a doporučení

Ing. Tomáš Košumberský
ZRUŠENO - Jak přežít EET? Strategické principy pro "bezbolestný" přechod k EET - návody a doporučení
22.10.2020
Foto doktora
Ing. Tomáš Košumberský
Ing. Tomáš Košumberský vystudoval ekonomiku a řízení na Technické univerzitě v Liberci. Působí v České stomatologické akademii (ČSA), je šéfredaktorem jejího odborného magazínu DentalCare a spolumajitelem DentalCare Clinic v Mostě a školicího střediska ČSA. Svou bohatou publikační I vzdělávací činností se zaměřuje především na aplikaci marketingových principů jako nástroje ekonomických cílů ve stomatologii.
Nově se zaměřuje na moderní management stomatologických praxí, řízení procesů a management kvality.

Jak přežít EET?

Strategické principy pro „bezbolestný“ přechod k EET – návody a doporučení.

Nadcházející EET (květen 2020) všem „znovu rozdá karty“ a významně změní pravidla hry! Říká se, že „vše zlé je i k něčemu dobré“, a tato lidová moudrost platí i o EET: Pakliže se v posledních desetiletích marně volalo: „Proč se všichni nesjednotíme a nezvedneme hromadně ceny?“, pak právě EET bude oním „pojítkem“, jež stomatologickou obec na chvíli v něčem sjednotí!

V roce 2020 se začne hrát i ve stomatologii podle nových (mnohem přísnějších a lépe kontrolovaných) pravidel. Tento proces bude mít své světlé i stinné stránky a záleží na každém, jaký efekt převáží v jeho praxi! Uchopíme-li přechod na EET za správný konec – mohou být ve výsledku spokojeni všichni – ekonomika bude vyšší na straně výnosů i nákladů a lidé (zaměstnanci) si budou vydělávat stejně, anebo více. Spokojenost „všech“ samozřejmě musí ve finále někdo zaplatit – účet za ETT budou hradit zákazníci/pacienti, kteří nebudou mít jinou volbu (neb zdraží všichni).

ˇ Jak se EET projeví v nákladech praxe?
ˇ Jak lze BEZPEČNĚ odměňovat zaměstnance?
ˇ Jakou cenovou korekci bude EET vyžadovat?
Doba konání: 13:00 - 18:15 hod
Koncepce: Přednáška
Určení:
Zubní lékař
Bodové ohodnocení:
0 ČSK kreditů
Termín: 22.10.2020
Místo konání:
Praha, budova Dentamed, Pod Lipami 41
2 990 Kč
včetně DPH
Přihlásit se

Společnost Dentamed je lídrem na českém trhu stomato-logických potřeb včetně oblasti stomatologických přístrojů a zařízení. Denně expedujeme objednávky pro 1200 zákazníků z celé ČR s průměrnou dobou dodání 24 h.

Více o nás >

 

Rychlé kontakty

Praha: +420 266 007 111

Objednávky: +420 266 007 130

Vzdělávání: +420 266 007 125

Reklamace: +420 266 007 181