Tři hlavní pilíře postendodoncie / Vícevláknová postendodoncie aneb jak se vyvarovat chyb při zhotovení razidlových provizorií

MUDr. Petr König
Tři hlavní pilíře postendodoncie / Vícevláknová postendodoncie aneb jak se vyvarovat chyb při zhotovení razidlových provizorií
8.11.2019
Foto doktora
MUDr. Petr König
V roce 2006 promoval na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.
Je majitelem a zároveň vedoucím lékařem ve stomatologickém centru Dentikl.
Specializuje se na konzervační stomatologii (zvláště pak práci s mikroskopem), stomatochirurgii (implantologie) a parodontologii.
Vzdělání - osvědčení PZL (praktický zubní lékař) + osvědčení odbornosti Parodontolog, člen ProMikro, Implantologického Klubu České Republiky, České Stomatochirurgické společnosti.
V dnešní době již víme, že kvalitní postendodontické ošetření má obrovský význam. Není to pouze z hlediska mechanického, ale také z hlediska jakési prevence, před znovu infikováním kořenové výplně a následnému selhání endodontického ošetření. Moderní stomatologie dnes jednoznačně preferuje adhezivní dostavby. Jejich zhotovení podléhá určitým pravidlům, která je nutné znát a dodržovat.

Ukážeme Vám moderní způsoby dokončení ošetření kořenových kanálků. Dozvíte se tipy a triky, jak si usnadnit práci, a jak vše lze provádět i v běžné praxi zubního lékaře. Lékaři si prakticky vyzkouší, jak se pracuje s celosvětově první keramikou na přímé výplně Admira Fusion. Budou mít možnost vyzkoušet si také nejjednodušší systém na postendodoncii Rebilda Post System. V neposlední řadě získají praktické zkušenosti s nejrychlejším a nejvíce estetickým materiálem na provizorní korunky a můstky Structur 3.

- teorie a praxe spoledhlivé adheze krok po kroku (praktický nácvik jak docílit spolehlivé vazby v každé situaci, pochopení principu adheze, srovnání generací adheziv).
- sklovláknové čepy - srovnání s konvenčními technikami, kompletní hands-on postendodoncie na modelu: příprava, fixace, preprotetická dostavba
- přímé dostavby pomocí keramických materiálů - Ormocery (revoluce ve světě dostavbových materiálů)
- razidlové korunky a můstky - tipy a triky jak vyrobit jakékoliv provizorium během několika minut, wax up a mock up, estetické plánování
Doba konání: 13:00 - 18:15 hod, registrace od 12,30 hod
Koncepce: Teorie + praktická ukázka
Určení:
Zubní lékař
Bodové ohodnocení:
5 ČSK kreditů
Termín: 8.11.2019
Místo konání:
Plzeň, hotel Lions, Zborovská 18
1 990 Kč
včetně DPH
Přihlásit se

Společnost Dentamed je lídrem na českém trhu stomato-logických potřeb včetně oblasti stomatologických přístrojů a zařízení. Denně expedujeme objednávky pro 1200 zákazníků z celé ČR s průměrnou dobou dodání 24 h.

Více o nás >

 

Rychlé kontakty

Praha: +420 266 007 111

Objednávky: +420 266 007 130

Vzdělávání: +420 266 007 125

Reklamace: +420 266 007 181

Naši Partneři