Intraorální skenery v každodenní praxi a všech indikacích

MUDr. Petr Hajný
Intraorální skenery v každodenní praxi a všech indikacích
21.3.2019
Foto doktora
MUDr. Petr Hajný
Po absolvování Univerzity Karlovy pracoval jako specialista na celokeramické náhrady a CAD/CAM na klinice Asklepion v Praze a Karlových Varech. Nyní majitel ONE VISIT DENTISTRY s.r.o., jedné z nejmoderněji vybavených ordinací na světě, kde kromě zubního křesla naleznete tři CAD/CAM frézy, tři různé intraorální scannery, řadu počítačů, digitálních fotoaparátů, zvětšovací optiky i jiných technologických překvapení. Kromě této ordinace však nadále pracuje v dalších klinikách v ČR a zahraničí jako externí specialista, zejména v oblasti keramických náhrad a CAD/CAM. Díky tomu tak vlastnoručně zhotoví více než 2000 keramických faset a mnoho desítek kompletních rekonstrukcí skusu i úsměvu každý rok.
Je certifikovaným školitelem CAD/CAM systému CEREC. Člen mezinárodní společnosti komputerizované stomatologie ISCD. Školitel technologie T-Scan pro digitální okluzní analýzu. Lektor firmy Ivoclar Vivadent pro kompozitní materiály, adhezivní systémy, fixační materiály, celokeramické náhrady a CAD/CAM. Doposud je jeho lektorská činnost dostupná ve 22 zemích.
Vedle přednáškové činnosti jsou častými aktivitami i praktické kurzy, zejména ve školícím centru firmy Ivoclar Vivadent ve Vídní a Lichtenštejnském Schaanu.
Začínáte se systémem CAD/CAM?
Uvažujete o tom, že začnete CAD/CAM používat?
Nebo už máte nějaké zkušenosti a chcete se vyvíjet?
Přijďte se zeptat a dozvědět se něco nového...

Digitální otiskování a intraorální skenery se stávají běžnou součástí zubních ordinací. Brzy již budou skenery samozřejmostí, stejně jako digitální RTG, digitální fotoaparát či zvětšovací optika.

Skenování různými skenery má také různá úskalí a je třeba mít alespoň základní znalosti a zkušenosti k dosažení žádané přesnosti. Zároveň několika drobnými triky můžeme celý proces skenování zásadním způsobem usnadnit a zrychlit. Uživatelská přívětivost a snadnost použití jsou tím hlavním faktorem při výběru vhodného systému.

S moderními CAD/CAM systémy přišlo i mnoho nových materiálů, se kterými je potřeba se naučit pracovat. Znalost základních vlastností umožní vhodné indikace, vysokou životnost i lepší estetiku protetických ošetření. CAD/CAM mění řadu léčebných postupů, změnil preparace, mění způsbo fixací.
Doba konání: 13:00 - 18:15 hod
Koncepce: Teorie
Určení:
Zubní lékař
Bodové ohodnocení:
5 ČSK kreditů
Termín: 21.3.2019
Místo konání:
Praha, budova Dentamed, Pod Lipami 41
Počet volných míst: 12
2 990 Kč
včetně DPH
Přihlásit se

Společnost Dentamed je lídrem na českém trhu stomato-logických potřeb včetně oblasti stomatologických přístrojů a zařízení. Denně expedujeme objednávky pro 1200 zákazníků z celé ČR s průměrnou dobou dodání 24 h.

Více o nás >

 

Rychlé kontakty

Praha: +420 266 007 111

Frýdek-Místek: +420 558 621 670

Objednávky: +420 266 007 111

Vzdělávání: +420 266 007 125

Reklamace: +420 266 007 181

Naši Partneři