firstRow
secondRow
(povinné) povinné položky
Mgr. Markéta Marušanová
Mgr. Markéta Marušanová

Termín 1.4. je přesunutý na 2.9.2020 - Guided Biofilm Therapy (GBT) - Nový přístup k profylaxi

Určení: dent.hygienistka, zubní lékař Místo konání: 12:00 - 18:15 hod, registrace od 11,30 hod, Praha
Termín: 2.9.2020
MUDr. Ivan Martin ml.
MUDr. Ivan Martin ml.

Máme poslední 2 volná místa! - Praktická endodoncie aneb jak zvýšit úspěšnost v podmínkách běžné praxe/ 3-denní praktický kurz

Určení: Zubní lékař Místo konání: 13:00 - 18:00 hod, Znojmo, hotel Premium
Termín: 4.9.-6.9.2020
MUDr. Radoslav Lacina
MUDr. Radoslav Lacina

Moderní endodoncie v praxi

Určení: Zubní lékař Místo konání: 13:00 - 18:15 hod, Praha
Termín: 4.9.2020

Jak splnit zákonné povinnosti při provozování RTG

Určení: Zubní lékař Místo konání: 10:00 - 16:00 hod, registrace od 9,30 hod, Praha
Termín: 9.9.2020
0 ČSK kreditů
Přihlásit se
MDDr. Filip Langer
MDDr. Filip Langer

Současné trendy postendodontické péče aneb jednoduchá cesta k ideálnímu otisku a kvalitní provizorní rekonstrukci

Určení: Zubní lékař Místo konání: 13:00 - 18:15 hod, registrace od 12,30 hod, Brno
Termín: 10.9.2020
Aneta Stryjová, DiS.
Aneta Stryjová, DiS.

Profylaxe - komplexní přístup k pacientovi. Kazuistiky.

Určení: Zubní lékař, dent. hygienistka Místo konání: 13:00 - 18:15 hod, registrace od 12,30 hod, Praha
Termín: 11.9.2020
MUDr. Petr Hajný
MUDr. Petr Hajný

Protetika na implantátech s využitím CAD/CAM technologií a nových materiálů

Určení: Zubní lékař Místo konání: 11.9.2020 registrace od 8,30 hod, Miroslav u Znojma
Termín: 11.9.2020
MUDr. Jana Krňoulová, Ph.D.
MUDr. Jana Krňoulová, Ph.D.

Podkládání a rebaze snímatelných náhrad

Určení: Zubní lékař Místo konání: 13:00 - 18:15 hod, registrace od 12,30 hod, České Budějovice
Termín: 18.9.2020
5 ČSK kreditů
Přihlásit se
MDDr. Ondřej Kříž
MDDr. Ondřej Kříž

Kofferdam pro každodenní využití - dopolední kurz 9-13 hod

Určení: Zubní lékař, zubní asistentka Místo konání: 9:00 - 13:00 hod, registrace od 8,30 hod, Brno
Termín: 18.9.2020
MDDr. Ondřej Kříž
MDDr. Ondřej Kříž

Kofferdam pro každodenní využití - odpolední kurz 14-18 hod

Určení: Zubní lékař, zubní asistentka Místo konání: 14:00 - 18:00 hod, registrace od 13,30 hod, Brno
Termín: 18.9.2020
MUDr. Jan Maštálka
MUDr. Jan Maštálka

Kostní augmentace pomocí techniky Guided Bone Regeneration (GBR) a 3D kostní rekonstrukce pomocí techniky Bone Plates

Určení: Zubní lékař Místo konání: 9:00 - 18:30 hod, registrace od 8,30 hod, Ledeč nad Sázavou
Termín: 18.9.2020
MDDr. Filip Langer
MDDr. Filip Langer

Současné trendy postendodontické péče aneb jednoduchá cesta k ideálnímu otisku a kvalitní provizorní rekonstrukci

Určení: Zubní lékař Místo konání: 13:00 - 18:15 hod, registrace od 12,30 hod, Ostrava
Termín: 24.9.2020
Ing. Tomáš Košumberský
Ing. Tomáš Košumberský

Jak přežít EET? Strategické principy pro "bezbolestný" přechod k EET - návody a doporučení

Určení: Zubní lékař Místo konání: 13:00 - 18:15 hod, Plzeň
Termín: 25.9.2020
MDDr. Ondřej Kříž
MDDr. Ondřej Kříž

Kofferdam pro každodenní využití - dopolední kurz 9-13 hod

Určení: Zubní lékař, zubní asistentka Místo konání: 9:00 - 13:00 hod, registrace od 8,30 hod, Ostrava
Termín: 25.9.2020
MDDr. Ondřej Kříž
MDDr. Ondřej Kříž

Kofferdam pro každodenní využití - odpolední kurz 14-18 hod

Určení: Zubní lékař, zubní asistentka Místo konání: 14:00 - 18:00 hod, registrace od 13,30 hod, Ostrava
Termín: 25.9.2020

Společnost Dentamed je lídrem na českém trhu stomato-logických potřeb včetně oblasti stomatologických přístrojů a zařízení. Denně expedujeme objednávky pro 1200 zákazníků z celé ČR s průměrnou dobou dodání 24 h.

Více o nás >

 

Rychlé kontakty

Praha: +420 266 007 111

Objednávky: +420 266 007 130

Vzdělávání: +420 266 007 125

Reklamace: +420 266 007 181