Obchodní poradce pro Brněnský a Zlínský kraj

Hledáme do svého týmu vhodného kandidáta na pozici Obchodního poradce.

  • Je čas na změnu? Máte blízko k obchodu a chcete naplno využít svůj potenciál?
  • Je vám trh se stomatologickými produkty známý?
  • Uvažujete pozitivně a víte stejně dobře jako my, že zákazník je vždy na prvním místě?
  • Pak možná právě vás hledáme do našeho Dentamedího týmu 🙂

Náplň práce

  • Návštěvy stomatologů ve svěřěném regionu
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Nabídka a zajištění objednávek materiálů, přístrojů a služeb
  • Vzdělávání se v oboru stomatologie
  • Účast na firemních školeních a kongresech
  • Reprezentace firmy Dentamed (ČR), s.r.o.

Požadujeme

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • Vzdělání v oboru zubní sestřička, hygienistka nebo zubní technik výhodou
  • Chuť učit se nové věci a rozvíjet se
  • Dobré komunikační a obchodní dovednosti
  • Odpovědnost a samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. „B“
  • Bydliště v daném regionu

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné a zavedené společnosti ve stabilním odvětví
  • Velkou profesní podporu od kolegů
  • Školení v ČR i zahraničí
  • Motivační ohodnocení
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolenou 5 týdnů, 2 dny zdravotního volna
  • Auto (i pro soukromé účely)
  • Mobilní telefon, tablet
  • Balíček firemních benefitů

Začněte novou etapu svého profesního života.“

    Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a společností Google. Platí tyto Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.