Specialista CAD/CAM technologií

Náplň práce:
- podpora prodeje CAD/CAM technologií
- návštěvy stomatologů a laboratoří v rámci celé ČR
- organizace a účast na odborných seminářích a kongresech
- příprava produktových školení
- vyhledávání nových příležitostí

Požadujeme:
- ukončené SŠ/VO vzdělání v oboru zubní technik výhodou
- zkušenosti a praxe s CAD/CAM technologiemi výhodou, ne však podmínkou
- chuť učit se nové věci a rozvíjet se
- dobré komunikační a prezentační dovednosti
- odpovědnost a samostatnost
- řidičský průkaz sk. „B“
- znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou
- bydliště ideálně v Praze nebo ve Středočeském kraji

Nabízíme:
- zázemí úspěšné zavedené společnosti
- práci se špičkovými produkty
- pravidelná odborná školení v ČR i v zahraničí
- profesionální a přátelský kolektiv
- osobní automobil, PC
- odpovídající platové ohodnocení

Nástup: ihned

Společnost Dentamed je lídrem na českém trhu stomato-logických potřeb včetně oblasti stomatologických přístrojů a zařízení. Denně expedujeme objednávky pro 1200 zákazníků z celé ČR s průměrnou dobou dodání 24 h.

Více o nás >

Rychlé kontakty

Praha: +420 266 007 111

Objednávky: +420 266 007 130

Vzdělávání: +420 266 007 125

Reklamace: +420 266 007 181