O nás

Působíme na trhu dentálních potřeb již od roku 1990. Po celou dobu se snažíme řídit naše kroky Vašimi potřebami. Podařilo se nám vytvořit moderní firmu se širokým záběrem služeb. Zajišťujeme dodávky zboží převážné většiny jak zahraničních, tak tuzemských výrobců. Na základě Vašich požadavků dodáváme kompletní dentální sortiment.

Pravidelně Vám přinášíme časopis Dobré Zprávy, kde naleznete novinky a možnosti výhodného nákupu. Zájemcům zasíláme každý týden e-mailový zpravodaj Online Tipy, kde Vám přinášíme akční nabídku každý týden.

Zajišťujeme pro Vás školení, semináře a kongresy s odbornou tématikou, sponzorujeme také akce pořádané stomatologickou komorou a jinými subjekty.Vybavujeme komplexně stomatologické ordinace a laboratoře včetně zajištění financování (prostřednictvím Dentamed Leasingu, splátkového prodeje Dentamed Finance či prodlouženou splatností faktur). Provádíme záruční i pozáruční servis na širokou škálu přístrojů.

Abychom Vám přiblížili a zlevnili naše služby, máme pro Vás pobočky v Praze a ve Frýdku-Místku a samozřejmě celorepublikovou síť obchodních poradců. Kontakt na obchodníky získáte buď na našich webových stránkách, nebo na pobočkách Dentamedu. 

Při odběru nad 50 tisíc Kč za rok se stáváte členem Bonus Klubu. Na servis, školení a vzdělávací akce je sleva 10 %. Navíc pro Vás v průběhu roku připravujeme řadu speciálních akcí. Při odběru nad 250 tisíc Kč za rok se stáváte členem exkluzivního Bonus Klubu Gold a získáváte od nás slevovou kartu Sphere. Na servis, školení a vzdělávací akce je sleva dokonce 15 %. Navíc pouze pro Vás v průběhu roku připravujeme řadu speciálních akcí.

Domluvte si s námi individuální podmínky vzájemné spolupráce, rádi Vám vyjdeme vstříc!

Objednané zboží rozvážíme vlastní dopravou, zasíláme službou DPD (dodání do 24 hodin), kurýrem express (za příplatek), případně prostřednictvím obchodních poradců.

Společnost Dentamed je lídrem na českém trhu stomato-logických potřeb včetně oblasti stomatologických přístrojů a zařízení. Denně expedujeme objednávky pro 1200 zákazníků z celé ČR s průměrnou dobou dodání 24 h.

Více o nás >

 

Rychlé kontakty

Praha: +420 266 007 111

Frýdek-Místek: +420 558 621 670

Objednávky: +420 266 007 111

Vzdělávání: +420 266 007 125

Reklamace: +420 266 007 181

Naši Partneři