CAS-Kit

Výrobce:Osstem Germany GmbH

CAS-KIT (Crestal Approach Sinus KIT) byl speciálně vyvinut pro snadné a bezpečné nadzdvižení membrány v maxilárním sinu. Klíčovými součástmi CAS-KITu jsou CAS vrtáčky s unikátním designem. Čtyři břity snižují riziko poškození kosti a paralelní stěny omezují vibrace. Dovnitř zakřivené řezací hrany tvarují kónický okraj kosti a vytvářejí kostní hobliny, které při zdvihu automaticky nadzdvihují membránu. Atraumatický design hlavy vrtáčku umožňuje uživateli zdvihnout dno sinu i v případě zakřiveného sinu nebo septa v maxilárním sinu. Unikátní zarážka vrtáčku zabraňuje protržení membrány. Při použití hydraulického systému pro nadzdvižení membrány je membrána nadzdvižena snadno a bezpečně. Následně se za použití nosiče bodově aplikuje materiál umělé kosti do oblasti implantace. CAS-KIT je nezávislý na systému implantátů.

V případě zájmu o bližší informace a možnost zapůjčení setu kontaktujte MUDr. Kateřinu Babičovou - tel. 725 644 701, katerina.babicova@dentamed.cz.

Kompletní informace naleznete na http://cz.sinuskit.com

Výrobce: Osstem Implant

Produktové číslo
Vaše cena
Dostupnost
Počet ks
9020847
54 147 Kč
Na objednávku

Získejte výhodnější ceny pro všechny produkty. Stačí se zaregistrovat!

Proč nezobrazujeme ceny?

Chceme vám nabídnout co nejlepší cenu na trhu. Už při malých odběrech se dá u nás dsotat na lepší než ceníkové ceny, které běžně najdete na eshopech. Při registraci zjistíme údaje, které nám pomohou vám nabídnout individuální ceny.

  • Máme nejširší sortimetn a většinu zboží vám navíc doručíme již do 24 hodin od objednání.

  • Náš tým poradců, specialistů a operátorů je vám k dispozici ve všech regionech ČR.

Společnost Dentamed je lídrem na českém trhu stomato-logických potřeb včetně oblasti stomatologických přístrojů a zařízení. Denně expedujeme objednávky pro 1200 zákazníků z celé ČR s průměrnou dobou dodání 24 h.

Více o nás >

 

Rychlé kontakty

Praha: +420 266 007 111

Objednávky: +420 266 007 130

Vzdělávání: +420 266 007 125

Reklamace: +420 266 007 181