AquaCare Single

Revoluční pískovač založený na technologii Air-Abrasion. Pracuje s 1 komorou a 1 násadcem . Široké využití ve všech oblastech stomatologie: záchovná stomatologie, pedostomatologie, ortodoncie, endodoncie. Principem odstranění kariézních lézí či povlaku zubů je proud vzduchu, speciálního abrazivního prášku a tekutiny. AquaCare není v přímém kontaktu se zubem - jde o tzv. bezkontaktní stomatologii. Pracuje ve 2 režimech: Air-Abrasion a Air-Polishing. Technologie Air-Abrasion umožňuje minimálně invazivní terapii. Kromě šetrné preparace kavit bez nutnosti vrtání lze také upravit fisury zubů, připravit plochy na bonding a očistit a odstranit zbytky cementu z korunek a můstků (extraorálně). Individuální nastavení tlaku, množství prášku a tekutiny. Balení obsahuje 2 násadce, 4 různé druhy prášků: ProCut, ProCut+, ProClean, ProSylc, jednorázové koncovky a tekutinu.

Produktové číslo
Vaše cena
Dostupnost
Počet ks
9035899
53 192 Kč
Na objednávku

Získejte výhodnější ceny pro všechny produkty. Stačí se zaregistrovat!

Proč nezobrazujeme ceny?

Chceme vám nabídnout co nejlepší cenu na trhu. Už při malých odběrech se dá u nás dsotat na lepší než ceníkové ceny, které běžně najdete na eshopech. Při registraci zjistíme údaje, které nám pomohou vám nabídnout individuální ceny.

  • Máme nejširší sortimetn a většinu zboží vám navíc doručíme již do 24 hodin od objednání.

  • Náš tým poradců, specialistů a operátorů je vám k dispozici ve všech regionech ČR.

Společnost Dentamed je lídrem na českém trhu stomato-logických potřeb včetně oblasti stomatologických přístrojů a zařízení. Denně expedujeme objednávky pro 1200 zákazníků z celé ČR s průměrnou dobou dodání 24 h.

Více o nás >

 

Rychlé kontakty

Praha: +420 266 007 111

Objednávky: +420 266 007 130

Vzdělávání: +420 266 007 125

Reklamace: +420 266 007 181