DENTAMED.CZ DENTAMED.CZ

Stomatologii řešíme komplexně

Působíme na trhu dentálních potřeb již od doku 1990. Po celou dobu se sna-
žíme řídit naše kroky Vašimi potřebami. Podařilo se nám vytvořit moderní firmu
se širokým záběrem služeb. Zajišťujeme dodávky zboží převážné většiny jak zahraničních, tak tuzemských výrobců. Na základě Vašich požadavků dodá-
váme kompletní dentální sortiment.

Pravidelně Vám přinášíme časopis Dobré Zprávy, kde naleznete novinky
a možnosti výhodného nákupu. Zájemcům zasíláme každý týden e-mailový zpravodaj Online Tipy, kde Vám přinášíme akční nabídku každý týden.

Zajišťujeme pro Vás školení, semináře a kongresy s odbornou tématikou, sponzorujeme také akce pořádané stomatologickou komorou a jinými subjekty.Vybavujeme komplexně stomatologické ordinace a laboratoře 
včetně zajištění financování (prostřednictvím Dentamed Leasingu, splátko-
vého prodeje Dentamed Finance či prodlouženou splatností faktur). 
Provádíme záruční i pozáruční servis na širokou škálu přístrojů.

Abychom Vám přiblížili a zlevnili naše služby, máme pro Vás pobočky v Praze, v Brně a ve Frýdku-Místku a samozřejmě celorepublikovou síť obchodních poradců. Kontakt na obchodníky získáte buď na internetu (sekce „obchodní poradci“) nebo na pobočkách Dentamedu. V neposlední řadě můžete využít Internetu.

Při odběru nad 50 tisíc Kč za rok se stáváte členem Bonus Klubu. Na servis, školení a vzdělávací akce je sleva 10 %. Navíc pro Vás v průběhu roku připravujeme řadu speciálních akcí. Při odběru nad 250 tisíc Kč za rok se stáváte členem exkluzivního Bonus Klubu Gold a získáváte od nás slevovou kartu Sphere. Na servis, školení a vzdělávací akce je sleva dokonce 15 %. Navíc pouze pro Vás v průběhu roku připravujeme řadu speciálních akcí.


Domluvte si s námi individuální podmínky vzájemné spolupráce pro rok 2015, rádi Vám vyjdeme vstříc!

Objednané zboží rozvážíme vlastní dopravou, zasíláme službou DPD (dodání do 24 hodin), kurýrem express (za příplatek), případně prostřednictvím obchodních poradců.